Huawei MatePad Air İncelemesi

Huawei’nin yeni nesil fiyat performans tableti olan Matepad Air, hem markaya yepyeni bir ürün alanı açıyor hem de özellikleriyle göz dolduruyor. Bu videomuzda sizlere MatePad Air’ı anlatıyoruz.

Air’in yüzeyi, geleneksel cam elyaf ve plastik gibi alternatiflere göre üretilmesi daha zor ve daha maliyetli olan ultra ince cam elyaftan yapılıyor. Sadece 6,4 mm kalınlığında ve 508 g ağırlığında olan tablet, gizli anteni ve düz yüzey tasarımıyla oldukça ince.

HUAWEI MatePad Air, 2800 x 1840 piksel çözünürlüğe ve 3:2 üretkenlik oranına sahip 11.5 inç HUAWEI FullView Ekrana sahip. Tabletlerde tipik olarak 16:10 ekranda görülenden daha geniş ekran alanı sağlayarak hem ofis görevleri hem de eğlence için ideal hale geliyor.

HUAWEI MatePad Air, web sayfaları ve dosyalar arasında gezinirken kesintisiz görüntüleme için 144 Hz ekran yenileme hızını destekleyen ilk HUAWEI tablet. Ekranın P3 sinema düzeyindeki renk gamı, içeriklerin gerçek renkleriyle sunulmasını sağlıyor. Tablet, kullanım senaryosuna göre ayarlanan 30 Hz ila 144 Hz uyarlanabilir yenileme hızı aralığını destekliyor. Yenileme hızını dinamik olarak ayarlayan tablet ekranı, sürükleyici görseller ile güç verimliliği ihtiyacını dengeliyor. Ayrıca, belirli oyunlarda çözünürlüğü artıran ve daha yüksek yenileme hızıyla daha akıcı ve daha kararlı bir oyun deneyimi sağlayan SuperRender oyun motoru da bulunuyor. 144 Hz HUAWEI FullView Ekran, HUAWEI M-Pencil ile sorunsuz bir şekilde çalışarak el yazısı veya çizim yaparken gecikmeyi neredeyse sıfıra indiriyor.

Kullanıcılara tanıdık PC masaüstü uygulamalarına erişim sağlayan PC App Engine teknolojisi sayesinde artık bir tablet üzerinde çalışmak giderek yaygınlaşıyor. HUAWEI MatePad’in pencere gezdirme, pencere yakınlaştırma, dokunmatik etkileşimler, klavye ve fare etkileşimleri gibi özellikleri, bir tablette üretken kalmayı kolaylaştırıyor.

Aynı zamanda HUAWEI MatePad Air için Akıllı Manyetik Klavye, ön ve arka tarafı tamamen kaplıyor. Manyetik eşleştirme, kesintisiz şarj, sezgisel ses girişi ve 40’tan fazla kısayol tuş kombinasyonu gibi HUAWEI akıllı klavyenin özelliklerini taşımakla kalmıyor, aynı zamanda çıkarılabilir olması sayesinde iş ve yaratıcılıktan eğlenceye kadar çeşitli senaryolar için uygun hale geliyor.

HUAWEI Notes, HUAWEI tarafından geliştirilen profesyonel bir not alma uygulaması. HUAWEI M-Pencil ile çalışmak üzere tasarlanmış bir dizi gelişmiş özelliğe sahip. HUAWEI Notes ayrıca not almayı kolaylaştırmak için bölünmüş ekran notları, 15x tuval yakınlaştırma, dokunarak açılan Hızlı Notlar, kendi geliştirdiği fırçalar ve basınca duyarlı silgi gibi çok çeşitli gelişmiş özelliklerle birlikte geliyor. Bölünmüş ekran notları, Çoklu Pencere ve çok segmentli kayıt ile çoklu görevler de kolaylaşıyor.

HUAWEI MatePad Air, tablet merkezli bir ofis kurulumunu kolaylaştıran ve cep telefonları, PC’ler, monitörler, Vision ürünleri, kulaklıklar ve hoparlörlerle zahmetsiz sürükle – bırak cihazlar arası iş birliğine güç veren en yeni HarmonyOS 3.1 sistemini çalıştırıyor.

Bir fikir toplayıcısı olan SuperHub, metin, resim, video ve şarkıları istediğiniz zaman sürükleyerek notlara eklemek veya metin ve resimleri hem uygulamalar hem de cihazlar arasında kopyalayıp yapıştırmak için kullanılabilir.

Çoklu Pencere ve Uygulama Çoğaltıcı özellikleri, kullanıcının tablet ile diğer cihazları arasında metin, resim, video ve diğer dosyaları aktarmasına olanak tanıyan SuperHub’a ek olarak, üretken kalırken görevler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırıyor.

Tablet aynı anda iki çift kulaklığa da bağlanabiliyor, böylece arkadaşlarınız ve aileniz aynı içeriği dinleyebiliyor ve izleyebiliyor.

12.999 TL ile HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulan MatePad Air, 1.000 TL değerinde sepet indirimi ve 5.496 TL değerinde FreeBuds SE, bluetooth fare, manyetik akıllı klavye ve M-Pencil hediyelerine sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx