Volkan Demirel’den Fenerbahçe cevabı! “Doğru zamanda”

Spor Toto Muhteşem Lig’in 37. haftasında Fatih Karagümrük deplasmanda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı.

Karşılaşmanın akabinde basın toplantısında konuşan Fatih Karagümrük Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, hem kendileri hem Fenerbahçe ismine gidip gelmeye dayanan bir maç olduğunu söz ederek, “Golü bulabilirdik, Fenerbahçe de bulabilirdi. İki grup da gol atmayı istedi lakin beceremedi. 0-0 beraberlikle bitti iki taraf içinde güzel olsun. Fenerbahçeli olduğumu her vakit söylüyorum. Karagümrük teknik yöneticisi olduğum için bu taraftayım. Profesyonel olarak her maçı kazanmak için alana çıkıyorum. Kazanmak için elimizden geleni yaptık. Amacımızın olduğunu daima söyledik. Skorlara nazaran Avrupa gayemiz olabilirdi. Başakşehir’in berabere kalmasında ümit yeşerdi lakin sonuç alamamamız o planı geride bıraktı” formunda konuştu.

“Fenerbahçe hocalığı için ne vakit doğruysa o vakit gelirim”

Fenerbahçe’de teknik yöneticilik misyonuna ne vakit kendini hazır hissettiği ile ilgili soruya karşılık veren Demirel, “Ne vakit doğruysa o vakit. Şu an olduğum yerden çok mutluyum” diye konuştu.
 

“Burayı özledim”

Fenerbahçe Stadı’nı özlediğini söyleyen Volkan Demirel, “20 yılım geçti burada. 18 yıl futbolcu olarak, 2 yıl antrenörlük yaparak. Hüznüyle, sevinciyle, mutluluğuyla, makûs günleriyle her şeyi yaşadık. Her vakit burada olmaktan ötürü memnunluk duydum. Stada geldiğimde birinci kez rakip ekip soyunma odasına girdim, bilmediğim bir ordaydı. Tabi tuhaf oldu bu tarafını görmemiştim. Burada olmak rakip olarak da gelip uğraş etmek hakikaten gurur vericiydi. Ekip arkadaşlarıma Fenerbahçeli olduğumu, bu maçı kazanmayı istediğimi söyledim. Onlar elinden gelen çabayı gösterdiler” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.