TOKİ, 204 iş yerini açık artırmaya çıkaracak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut Yönetimi Başkanlığı (TOKİ), 20 vilayette açık artırmayla satış gerçekleştirecek.

204 iş yeri, TOKİ tarafından 1 Eylül’de açık artırma metoduyla satışa sunulacak.

Açık artırma tarihi ve saati

TOKİ’nin aktardığı bilgiye nazaran, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak’ta 204 iş yeri, açık artırma yoluyla 1 Eylül Perşembe saat 10.30’da açık artırmayla satılacak.

Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Ayrıyeten internet üzerinden “www.emlakmuzayede.com.tr” adresinden teklif verilebilecek.

Peşinat ve vade süreleri

Alıcılar, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta satışa sunulan iş yerlerini yüzde 50 peşinat ve 120 ay vadeyle, Trabzon’daki iş yerlerini ise yüzde 25 peşinat ve 120 ay vadeyle alabilecek.

Başvuru ve teminatlar nasıl yapılacak

Açık artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Müracaat ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

AA’nın haberine nazaran, satışla ilgili detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden, “444 86 54” ve “0 212 608 15 00” numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.