TikTok fenomeni çiftin olaylı boşanma davası! ‘Eşim beni, restorana gelen müşterilerle aldatıyor’

Beş aylık bir çocukları olan Dilara Akdoğan Kaçmaz ile memuriyetten istifa ederek sosyal medya fenomeni olan Ufuk Akdoğan arasında çekişmeli boşanma davasının yanı sıra mal paylaşım davası bulunuyor. Anadolu Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasında taraflar birbirlerini suçluyor.

Eşi Akdoğan’ın, iyi yerlerde olmasını hazmedemediğini öne süren Dilara Akdoğan Kaçmaz, “Kendi kararı ile memuriyetten istifa etti. Bu istifa döneminde de kendisine maddi ve manevi açıdan destek oldum. İyi yerlerde olmamı erkeklik gururuna yediremiyor” dedi.


Çiftin 5 aylık bir çocukları bulunuyor.

BİR ANDA BARİYERLERE DOĞRU SÜRDÜ

Ufuk Akdoğan’ın öfke probleminin olduğu öne sürülen dilekçede “Kısa bir zaman önce, müvekkilim, davalı taraf (Ufuk Akdoğan) ve müşterek çocukları, davalının kullandığı araçtayken iken, davalı öfke nöbeti geçirmiş ve ‘Hepimizi öldürürüm lan’ diyerek aracı bariyerlere doğru sürmüştür. Söz konusu olay, evlilik birliğini çekilmez kılan olaylar içerisinde bardağı taşıran son damladır” denildi.


Dilara Akdoğan Kaçmaz’ın 6.2 milyon takipçisi var.

‘RESTORAN MÜŞTERİLERİ İLE ALDATIYOR’

Akdoğan’ın, bir restoranın gayri resmi ortağı olduğu öne sürülen dilekçede şöyle denildi: “Davalı taraf söz konusu eğlence mekanına gelen kadın müşterilerle samimi oluyor. Bu samimi flörtün ardından da eğlence mekanının üst katında bulunan ve mekâna ait olan konuta gidip söz konusu kadınlarla birlikte oluyor. Bu durum birden çok kez yaşanmış olup olaya ilişkin tanıklar da bulunmaktadır.”


Memurluktan istifa eden Ufuk Akdoğan, sosyal medya fenomeni oldu.

500 BİN TL TAZMİNAT TALEBİ

Mahkemeye sunulan dilekçede Akdoğan’ın 250 bin TL maddi 250 bin TL de manevi tazminat ödemesi talep edildi. Dilekçede ayıca Kaçmaz için 7500 bin TL, 5 aylık çocuk için ise 6 bin TL nafaka ödenmesi talep edildi.

‘PSİKOLOJİK ŞİDDET UYGULUYOR’

Ufuk Akdoğan adına mahkemeye sunulan dilekçede ise, Dilara Akdoğan Kaçmaz için özetle “Aşırı kıskanç ve ben merkezci biri. Aile kurma hassasiyetimi aşağılıyor. Ekonomik ve psikolojik şiddet uyguluyor. Çalışmama engel oluyor. Beni evden kovdu” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx