Telefonu çalınan Pucca ‘çıplak fotoğraflarını yayınlarız’ şantajını ifşa etti

Pucca ismiyle tanınan yazar Selen Pınar Işık, telefonunun çalındığını ve kendisinden çıplak fotoğraflarının yayınlanmaması için 500 bin TL para istendiğini açıkladı.
Çıplak fotoğraflarının olmadığını esprili bir dille belirten Pucca, “Yani aklı olan biri beni tehdit edecek olsa, ‘Photoshopsuz fotoğraflarını koyarız’ derdi” ifadesini kullanarak şantajcıları tiye aldı.

Pucca, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
8 Haziran gecesi telefonum çalındı arkadaşlar… Sonrasında bana, telefonumda çıplak fotolarımın bulunduğu, ortaya atmamaları karşılığında 500 bin TL istedikleri bir mail geldi.
G..ümün fotosu 500 binmiş diye düşünürken, çıplak foto biriktirmeyecek kadar internet kaşarı olduğum aklıma geldi. Yani aklı olan biri beni tehdit edecek olsa, ‘Photoshopsuz fotoğraflarını koyarız’ derdi.
Paylaşımın ardından birçok mesaj aldığını ve birçok kadının aynı sorunla karşılaştığını dile getiren Pucca, şunları söyledi:
Bu arada çıplak fotoğrafları yüzünden tehdit edilen yüzlerce kadın bana yazmış. Arkadaşlar beden sizin bedeniniz, istediğinize göstermekte özgürsünüz. Bunu oraya atmak isteyende sorun var, sizde değil!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.