Millie Bobby Brown kendisini takip eden hayranına karşı tedbir aldı

“Stranger Things” dizisinin yıldızı Millie Bobby Brown, bir hayranının ısrarlı takibine karşı gözetici bir tedbir aldı.

18 yaşındaki oyuncu Millie Bobby Brown, son sineması “Damsel”in çekimleri sırasında bir hayranı tarafından ısrarlı bir formda takip edilince müdafaa buyruğu çıkarmak zorunda kaldı.

İspanya doğumlu İngiliz aktrisin hayranı olan 26 yaşındaki Dalian Martin’in, Brown setteyken yanına gidebilmek için güvenliğe palavra söylediği ortaya çıktı.

Daily Mail’in haberine nazaran, mahkeme tutanaklarında, “Martin, aktris Brown’ın Netflix ve bir podcast için kayıt yaptığı çekim yerlerine iki sefer katıldı.”

“Martin, yerlere erişmek ve bilinmeyen nedenlerle Brown ile temas kurmak maksadıyla her yerdeki güvenlik çalışanına yanlış bilgi verdi” tabiri yer aldı.

Olayın akabinde sete polis çağrıldı. 16 Mayıs’ta, sabit bir adresi olmayan Martin “takip ile ilişkili eylemler” yürütmekle suçlandı.

Brown’ın çıkarttığı süreksiz takip muhafaza buyruğu, Martin’in ünlü oyuncuyla yahut ailesiyle irtibata geçmesini, olabileceği yerleri ziyaret etmesini, hareketsiz yahut hareketli manzara almasını, onu takip etmesini yahut beklemesini engelliyor.

Karara uymazsa mahpusa girebilir. Martin, 7 Temmuz’da da bu kararla ilgili olarak tekrar bir duruşmaya çıkacak.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.