Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda, saat kaçta? Baş pehlivan ne vakit belirli olacak?

Yüzlerce yıllık gelenek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri yeniden büyük coşkuyla başladı. Çok sayıda pehlivanın çaba edeceği Kırkpınar güreşleri TV’den canlı yayınlanacak. 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri 1-3 Temmuz 2022 tarihleri ortasında TRT Spor’da ekranlara gelecek.

Kırkpınar Yağlı Güreşleri her yıl olduğu üzere bu yıl da tarihi tertiplerden birine konut sahipliği yapacak. 54 başpehlivanın gayret edeceği güreşlerde, bu yılın başpehlivanı Pazar günü gerçekleşecek final karşılaşmasıyla belirli olacak. Pekala, Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? İşte detaylar…

BAŞ PEHLİVAN PAZAR GÜNÜ BELİRLİ OLACAK

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde bu yıl 2 bin 475 pehlivanın iştirakiyle tüm vakitlerin rekoru kırıldı. 54 başpehlivanın çaba edeceği güreşlerde, bu yılın başpehlivanı Pazar günü gerçekleşecek final karşılaşmasıyla muhakkak olacak.

KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, 1-3 Temmuz 2022 tarihleri ortasında canlı yayınla TRT Spor’da ekranlara gelecek. Kırkpınar Yağlı Güreşleri açılış merasimi 18:30’da başlayacak.

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri bugün sabah saatlerinde Edirne Sarayiçi Er Meydan’ında küçük uzunluk kategorisindeki pehlivanların güreşleriyle başlayacak. 3 Temmuz Pazar gününe kadar çeşitli kategorilerdeki pehlivanların güreşleriyle devam edecek olan güreşleri izlemek isteyen güreş sevdalıları Edirne’ye akın etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.