Hem ucuz hem güçlü! Türkiye’de üretilen Redmi 10C satışa sunuldu

Yüksek kaliteli eserleri dünya genelinde daha fazla tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Xiaomi, tanınan Redmi 10 serisinin en son üyesi olan ve Türkiye’de üretilen Redmi 10C’yi 4 bin 699 TL’den başlayan fiyatıyla satışa sundu.

Redmi 10C, verimli 6nm süreci ile üretilen Snapdragon 680 işlemci sayesinde üst seviye verimlilik ve yüksek performans sunuyor. Kullanıcıların en sevdikleri sinemalar ve diziler için Widevine L1 HD akışıyla uyumlu olan Redmi 10C, geniş 6,71 inç DotDrop ekranıyla tüm favori içerikler için sürükleyici cümbüş tecrübesi sağlıyor.

Redmi 10C, net fotoğraflar ve görüntüler için 50MP yüksek çözünürlüklü ana kameranın yanı sıra doğal bir bokeh efekti sağlayan 2MP derinlik sensörü ile kendi segmentinde rakip eserlerden ayrışıyor.

Uzun ömürlü 5.000mAh pil ile desteklenen Redmi 10C, gün boyunca yetecek güç sağlayarak kullanıcıların daha uzun müddet oyun oynamalarına ve şarj için daha az vakit ayırmalarına imkan tanıyor. 18W süratli şarj takviyesi sayesinde süratli bir halde şarj oluyor.

Redmi 10C’nin Grafit Gri, Nane Yeşili ve Okyanus Mavisi olmak üzere üç renk alternatifi bulunuyor.

Modelin fiyatları ise şu biçimde:

  • 4GB+64GB versiyonu 4 bin 699 TL
  • 4GB+128GB 4 bin 999 TL 

Redmi 10C’nin kutusundan 10W şarj aygıtı çıkıyor fakat telefon 18W süratli şarjı destekliyor. Kullanıcıların telefonu daha süratli etmesi için 18W gücündeki şarj aygıtını başka olarak satın alması gerekiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.