Fatih Karagümrük Andrea Pirlo ile görüşüyor

Harika Lig ‘de geride bıraktığımız dönemin değerli gruplarından birisi olan ve ligi 8. sırada tamamlayan Fatih Karagümrük’te hareketli günler yaşanıyor. Dönemin tamamlanmasının ardından teknik direktör Volkan Demirel’le yollarını ayıran İstanbul takımı, kadronun başına getireceği yeni teknik adam için ince eleyip sık dokuyor. 

Lider Süleyman Hurma’nın sürpriz bir formda Volkan Demirel ile ayrılık kararı almasının akabinde süratli bir formda yeni dönem öncesinde yeni teknik yönetici için kollarını sıvayan kırmızı siyahlılar, son olarak Juventus’un başında olan ve dünyaca ünlü isim olan Andrea Pirlo ile görüşme gerçekleştiriyor. 

İtalyan basınında çıkan haberlerde Karagümrük’in birinci adayı Andrea Pirlo olarak gösteriliyor.

İtalyan yıldız, futbolculuk mesleğini noktaladıktan sonra birinci olarak kısa bir mühlet de olsa Juventus’un U23 kadrosunda vazife aldı. Daha sonra 2020’nin yaz devrinde Juventus’un başına geçen ve bir dönem kadronun başında kalan 43 yaşındaki Pirlo, o dönemi Juve ile 78 puanla 4. sırada tamamladı. Genç teknik adamla o dönem sonunda yollarını ayıran Juventus, kadronun başına Allegri’yi getirdi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.