Daima alanda olun talimatı: Hemşerilerimizle temas kuracağız

Önceki gün 21. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle toplanan Genişletilmiş Vilayet Liderleri Toplantısı’nda vatandaştan gelen taleplerin ve iktisattaki gelişmelerin alandaki yansımalarının masaya yatırıldığı öğrenildi. Erdoğan’ın 2023 bildirileri verdiği toplantının basına kapalı kısmında teşkilatlardan gelen evraklar masaya yatırılırken, iktisat konusunda vatandaşın iktidardan beklenti ve talepleri de konuşuldu.

ERDOĞAN TALİMATI VERDİ

Yeni Şafak’ın edindiği bilgilere nazaran Erdoğan, vilayet liderlerine her an alanda olmalarının gerektiğini söyledi. AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığının yürüttüğü ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programının muvaffakiyetle sürdürüldüğünü ve misal programların öbür vilayet başkanlıklarınca da yapıldığını tabir eden AK Parti kaynakları ise şunları kaydetti: “Genişletilmiş Vilayet Liderleri Toplantısına vilayet liderlerinin yanı sıra bakanlarımız da katıldığı için alanda gördüğümüz eksiklikleri, vatandaştan bize talepleri anında iletme talihimizin oluyor. Bu bağlamda süratli tepki aldığımız bir toplantıydı. Toplantıda vilayet liderleri, alanda topladıkları bilgileri, vatandaşın başta iktisat konusundaki beklentileri olmak üzere olumlu, olumsuz tüm değerlendirmeleri toplantı da ele alındı.”

HEMŞEHRİLERİMİZLE TEMAS KURACAĞIZ

Ekonomide yaşanan toparlanmanın yerli güç kaynaklarının da kısa mühlet içinde vatandaşın kullanıma açılmasıyla aşılacağını kaydeden kaynaklar, anketlerin yerine alandan gelen reaksiyonlara bakarak çalışan bir teşkilat olduğunu tabir ettiler. Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde toplanan MKYK’da da “Bundan sonra daha çok toprakta olacağız. Daha çok çalışacağız. Artık seçim sathı mahalline girmiş olduk. Daha fazla görünür olacağız, daha fazla çalışacağız. Daha çok vatandaşla ve hemşerilerimizle temas kuracağız” talimatı vermişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.