Antalya’da bir kişi boğazını kestiği sevgilisinin yanına kimseyi yaklaştırmadı

Antalya’nın Kepez ilçesi Yenimahalle 2435 sokak üzerinde saat 19.00 sıralarında meydana gelen olayda, Özkan G. ile sevgili olan Naciye K. sokakta oturdukları tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında Özkan G., yanında bulunan bıçakla Naciye K.’yı boğaz ve boyun kısmından tekraren yaraladı. Naciye K., bıçak darbeleriyle yere düşerken, sesleri duyan komşular sokağa çıkarak olaya müdahale etmek istedi.

Yardım etmek isteyenleri tehdit etti

Elinde bıçak bulunan Özkan G., yerde yatan Naciye K.’nın yanına kimseyi yaklaştırmadı. Apartmandan inen iki kişi, Özkan G.’yi ikna etmeye çalışsa da Naciye K.’nın başını ayaklarının ortasına alan Özkan G., bıçakla tehdit ederek kimseyi yaklaştırmadı.

Tepkiler artınca olay yerinden kaçtı

DHA’nın haberine nazaran, durumun 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirilmesi ve vatandaşların artan yansısı üzerine Özkan G., yaya olarak kaçtı. Naciye K. ise olay yerine gelen sağlık gruplarının birinci müdahalesinin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis takımları, Özkan G.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

“Bıçağı etrafa salladığı için kimse bir şey yapamadı”

Sesleri duyduğunu ve oturduğu konutun balkonuna çıktığını söz eden Fatma Rıfatoğlu, “Bağrışmalar vardı ve biz olayın bu duruma geleceğini bilmiyorduk. İçeriye kaçtığım an her şey olmuş ve bitmişti. Beşerler da bir anda kalabalıklaşmıştı. Polis arandı lakin gelene kadar bayan can çekişiyordu. Bayanı bıçakladı ve kimseye de müdahale müsaadesi vermedi. Komşularda taş ve eline geçirdikleriyle şahsa müdahale etmeye çalıştı lakin bıçağı filan etrafa salladığı için kimse bir şey yapamadı” dedi.

“Ambulans geldi ve bayanı götürdü”

Çıkan seslerden ötürü balkona çıktığını lisana getiren Sebahat Rıfatoğlu, “Olayda birinci olarak hengame vardı ve sonradan bıçak olayı çıktı. Biz olayın son kısmına yetiştik. Bayan yerde yatıyordu herkes başına gelince şahıs yürüyerek olay yerinden kaçtı. Sonrasında ambulans geldi ve bayanı götürdü. Ben adamın bayanı tutup yere yatırdığı kısmını gördüm” diye konuştu.

Özkan G.’nin Naciye K.’yı bıçakladıktan sonra yere yatırdığı ve yanına kimseyi yaklaştırmadığı imgeler ise cep telefonu kamerasına yansıdı. İmajlarda 2 tane erkeğin Özkan G.’yi ikna etmeye çalışmasının yanı sıra, Naciye K.’nın ambulansa alınması yer alıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.