Ali Sunal’dan duygusal paylaşım: Kemal Sunal’ı birinci kere bu türlü göreceksiniz…

Hayat verdiği yüzlerce karakterle Türkiye’yi güldüren usta oyuncu Kemal Sunal, mevt yıl dönümünde anılıyor. Gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan Sunal 22 yıl evvel bugün ömrünü yitirmişti.

Unutulmaz sanatçı, 3 Temmuz 2000 tarihinde Balalayka isimli sinemanın çekimlerine başlamak için Trabzon’a gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan çabucak evvel geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yummuştu.

Sunal’ın mevt yıl dönümünde, usta sanatçı için toplumsal medyada da çok sayıda paylaşım yapıldı. #KemalSunal etiketi, Twitter Türkiye gündeminde en çok konuşulanlar ortasına girdi.

ALİ SUNAL’DAN DUYGUSAL PAYLAŞIM: ‘YATTIĞIN YER İNCİNMESİN’

Bugüne özel; Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’dan bir paylaşım geldi. Ali Sunal bu sefer babasının mevt yıl dönümünde sünnet düğününden bu kareyi paylaşarak şu notu düştü:

“Madem sünnetten bahsettik o vakit güzel babamla fotoğrafımı da koyayım. Bugün yanımızdan gitmenin 22.yılı. Tarifsiz bir hasret içindeyim babam. Güzel ki bu dünyadan geçmişsin bize yapıtlarını bırakmışsın artık torunların seni o izlemeye doyamadığımız yapıtlarından tanıyacak. Seni çok seviyorum yattığın yer incitmesin benim melek babam…”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.